Yazın Neler Yapmalıyız?

By  |  0 Yorum

Bu Yıl yaz mevsiminde nerede tatil yapacağınızı düşünüyorsanız ve bir türlü karar veremiyorsanız bir de Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki Cunda adasını düşünmelisiniz.  Zira bu ada sahip olduğu güzellikleri ile tatil anlayışınızı tamamen değiştirebilir. Denizi, kumsalı ormanı ile size unutulmaz bir tatil yaşatma garantisi veren Cunda Adası, ailenizle arkadaşlarınızla ya da tek başınıza bir kaçamak yapmak için çok ideal bir yerdir. Bu adada herkesin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde konaklama imkânları bulunmaktadır ki bunlardan en çok tercih edileni otellerdir.

Cunda adasındaki bu oteller genellikle deniz ya da orman manzaralı olduğu için uzaktan bakınca Bir kartpostalı andıran Cunda adasının manzarasının keyfini çıkartmak için güzel imkânlar sağlamaktadır. Küçük ailenizle ya da tek başınıza tatilin keyfini çıkarmak için pek çok imkân sağlayan bu otellerden birini tercih etmeniz her yönden rahat etmenizi sağlayacaktır. Özellikle açık büfe yemek servisi sağlayan bir otel tercih ettiğiniz zaman yemek zahmeti de ortadan kalkmış olacaktır.

sevgiliye-hediye

Bir diğer tercih edebileceğiniz yerlerden bir tanesi de pansiyonlardır. Cunda Adası pansiyonları genellikle sadece konaklama ve yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılarken farklı özellikler de barındıran pansiyonlar bulunmaktadır. Tabii ki fiyat bakımından pek çok otele oranla daha uygundur. Pansiyonlar biraz daha küçük olmasına rağmen iki kişi ya da tek başına gelen insanlar için idealdir. Cunda adasında tercih ettiğiniz pansiyonların denize ya da ormana yakın olmasına dikkat etmeniz daha keyifli bir tatil yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda da eğer bu tatili sevgilinizle yaparsanız böyle bir tatil yapmanız sevgiliye muhteşem bir hediye olacaktır.

Butik Oteller her tatil yöresinde olduğu gibi Cunda adasında da pek çok insanin tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Kalabalık olarak bir yerde konaklamak istiyorsanız bu biraz maliyetli olabilir. Bu maliyeti düşürmek için birçok insan butik otelleri Cunda adasında da tercih etmektedirler. Cunda adasından size hatıra olarak kalabilecek tarzda hediye çeşitleri içerisinden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz.

Üstelik butik otellerde bir aile havası da bulabilirsiniz. Hele ki bunlar içerisinden mutfak olan bir tanesini tercih ederseniz yeme içme konusunda tatiliniz boyunca hiç sıkıntı çekmezsiniz. Cunda adasında Butik otellerin bahçeleri de göz kamaştıracak kadar güzeldir. Yemyeşil ve çiçeklerle dolu bahçelere sahip bu oteller mimarisi ile de insanları cezp ediyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir