Viessmann Kombileriniz için Üsküdar’da Hizmetinizdeyiz!

By  |  0 Yorum

viessmannKombi ve özellikle yoğuşmalı kombi sistemleri denildiği zaman herkesin aklına gelen, kalitesi ile ön plana çıkmış ve senelerden beri aynı kalite çizgisini devam ettiren ısıtma sistemi liderlerinden biri olan Viessmann markası için Üsküdar ilçesinde özel servis hizmeti vermekte olan firmamız tüm Viessmann markalı ürünleriniz için montaj, parça değişimi, onarım ve bakım gibi ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti sağlamaktadır. Özel Viessmann Servis Üsküdar servisimizin çok sayıda avantajlı hizmet bilgileri bulunmaktadır.

Uzman Ekip: Viessmann marka kombilerinizi emin ellere emanet etmeniz çok önemlidir. Uzman olmayan ya da yanlış uygulamalar yapan teknik personelin elinde cihazların bozulma ve bir daha kullanılamaz hale gelme ihtimali de bulunmaktadır. Bu nedenle uzman kadromuza güvenebilme imkanını sizlere sunmaktayız.

Hızlı Servis: Hızlı servis hizmetimiz sayesinde kombinizin ya da diğer Viessmann markalı elektronik ürünlerinizin yokluğunu hissetmenize fırsat verme devrini kapatmış bulunmaktayız. Aynı gün servis hizmetimiz ile de kombi servisi konusunda yenilikler yaptığımızı söylemek mümkündür.

7/24 Destek Hattı: Müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz size her zaman daha iyi hizmet vermek adına çalışmaktadır. 7/24 aradığınız zaman ulaşabildiğiniz destek merkezimiz ile sizlerin yanındayız.

Orijinal Parça: Kombi gibi cihazlar için parça değişimleri zaman zaman gerekebilmektedir. Bu bağlamda konulacak olan yeni parçaların yan sanayi ya da merdiven altı diye tabir edilen, kısacası orijinal olmayan parçaların ürüne ve ürünün çalışma sistemlerine zarar verme ihtimali son derece yüksektir. Firma olarak daima orijinal parça ile çalışmaktayız.

Garantili Servis Hizmetimiz: Firmamız Özel İstanbul Viessmann Servis tarafından yapılacak olan bütün işlemler 1 yıllık garanti sürecini de beraberinde getirmektedir. Siz de Viessmann kullanıcısı iseniz en iyi özel servis hizmetimiz için Üsküdar’da bize danışabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir