Sarıyer PROTHERM Kombi Teknik Servisi

By  |  0 Yorum

Protherm markası üretmiş olduğu kaliteli ve yüksek performanslı kombileri ile birçok kullanıcının tercih ettiği kombi markaları arasında ilk sırada bulunmaktadır. Ancak maalesef ki her elektronik eşya üreten markada olduğu gibi Protherm marka kombilerde de bazen kullanıcı kaynaklı bazen de kullanıcı hatasından kaynaklı ya da ömründen kaynaklanan arızalar meydana geldiği bilinmektedir. Bu arızalar genellikle kullanıcıya kombinin üzerinde yer alan küçük led ekranda yazılan kodlarla alarma geçmektedir. Bu hatalar kullanıcının tek başına uygulacağı birkaç işlemle ortadan kalkarken bazen de profesyonel destek alınması gerekir.

İşte bu noktada kullanıcılarının tamamen isteklerine uygun bir şekilde hareket eden İstanbul Protherm Servis adındaki özel teknik servis merkezi Protherm marka kombilerde yaşanan tüm arızaları en profesyonel şekilde gidermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle alanında uzmanlaşmış kadrosuyla siz değerli Protherm kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Kombilerin bakımı, kombilerin sağlığı açısından çok önemlidir. Evin vazgeçilmez elektronik eşyalarından biri olan kombilerde meydana gelen küçük bir arıza bile hayatımızın düzenini bozabilir. Bakım ve düzenli parça değişimi ile kombilerinizin arıza çıkarma olasılığını aza indirgeyebilirsiniz.

Sizin de eğer Protherm marka kombinizde herhangi bir arıza durumu yaşıyor ya da bakım, montaj hizmetlerine ihtiyaçş duyuyorsanız hiç düşünmeden 444 78 56 numaralı telefondan ya da servisin kendi sitesi üzerinden Protherm Servis Sarıyer merkezine ulaşıp kaliteli hizmeti hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde alabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir