Saç Kesim Modelleri 2021

By  |  0 Yorum

Birçok saç modeli önerebilirim sizlere fakat bu öneriler %100 işinize yaramaz peki neden? İlk olarak yüz şeklinizi ve hatlarınızı iyi tanımalı ve analiz etmelisiniz bu başlıkta sizlere ters üçgen yüz hatlarına sahip hanımlar için ne gibi saç modeli uygundur onlardan bahsedeceğim. Surat yapısını tamamen değiştirebilen yüz şeklidir. Bu tip yüz şekillerinde daha modern kesimler yapmak mümkündür. Makyaj için ise en elverişli yüz biçimidir.

Saç Kesim Modelleri 2021

Kişileri çok enerji dolu gösteren bu yüz şekline eğer yüz biçimini değiştirmeden daha bir güçlülük katmak istiyorsanız, saçınızın yanlarını ve enselerini kısa kestirerek, saç tepesine volüm vererek kesilen saç modellerini tercih etmelisiniz.
Ama kendinize biraz dengeli, uyumlu ve yumuşak bir yüz ifadesi vermek istiyorsanız tam tersi enselerde daha çok volümlü olan ve saçın tepesine doğru volümü azaltılmış saç modellerini tercih etmelisiniz.

Sizlere belirttiğim bu modeller en iyi taşıyabileceğiniz ve sizlere en uygun modellerdir elbette farklı şekillere sokabilirsiniz saçlarınızı fakat belirtilen modeller bu yüz hatlarına uyumk sağlayacak türdedir.

Daha fazla bilgi Moda ve Saç blogunda sizleri bekliyor!

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir