Philips Tv ve Süpürge Servis Hizmetleri

By  |  0 Yorum

Dünya elektronik liderlerinden biri olan Philips, yüksek kalite ve performanslı elektronik ürünlerini ekonomik fiyatlardan satması ile bilinmektedir. Alım gücü olarak herkese hitap eden bu lider markanın ürünlerinin son derece kaliteli ve sağlam olduğu dünya çapında kabul edilmiş bir gerçektir. Biz de Özel Philips Servis firması olarak Philips marka tüm ürünleriniz için özel teknik servis desteği sağlamaktayız. Siz de Philips marka tüm ürünleriniz için bakım, onarım, parça değişimi gibi ihtiyaçlarınızda bizi tercih edebilirsiniz.

philips-servis

Firma olarak güvenli hizmet sağlamaya ve kalite çizgimizden ödün vermemeye gayret etmekte ve bunu başarmaktayız. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve işini iyi yapma ilkelerine maksimum seviyede önem vermiş ve özen göstermiştir. Bizden alacağınız hizmet detaylarının arasında hızlı servis, uzman teknik kadro, orijinal yedek parça imkanı, garantili servis hizmeti güvencesi, günün her saati ve haftanın her günü aktif bir biçimde hizmet vermekte olan müşteri destek yani çağrı merkezi imkanı bulunmaktadır. İşimizi iyi ve kaliteli yapmanın verdiği mutluluğu yıllardan beri siz sevgili Philips kulanıcıları ile paylaşmakta ve sizleri kaliteli özel servis hizmeti ile buluşturmaktayız.

Firma ilkelerimiz arasında yer alan müşteri memnuniyeti son derece hassas olduğumuz bir konu olmakla beraber teknik servisler üzerindeki kötü algıyı yıkmayı başarmış olmanın haklı gururunu sizler ile paylaşmaktayız. Firmamız tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz; http://www.philipsservis.co

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir