Özel İstanbul Profilo Teknik Servis Noktası

By  |  0 Yorum

Yıllardır beyaz eşya denilince akla gelen firmalar arasında yer alan Profilo markası üretmiş olduğu beyaz eşyalarıyla ülkemizde en fazla tercih edilen firmalardan birisidir. Bu nedenle günümüzde birçok evde Profilo markasına ait bir beyaz eşyaya rastlamak oldukça mümkündür. Fakat ne yazık ki her marka beyaz eşyada başımıza gelecek olan arıza durumu ile Profilo marka beyaz eşyalarda da tabi ki karşılaşılmaktadır. Kullanıcıların günlük hayattaki işlerinin sekteye uğratılmaması adına bu arızaların kısa süre içerisinde giderilmesi gerekir.

Uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren İstanbul Profilo Servisi merkezinin, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinizin onarım ve bakımını yapmasının yanı sıra yeni aldığınız cihazların montaj işlemlerini de yapmakta olduğu bilinmektedir.

Tecrübeli, bilgili ve profesyonel ve güleryüzlü ekip ile kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını kendine ilke edinen bu servis, beyaz eşyaların dilinden oldukça anlamaktadır. Bilindiği üzere beyaz eşyalar talimatlara uygun bir şekilde kullanılmalı ve yine aynı şekilde çamaşır ve bulaşık makineleri de uygun deterjanlar ile çalıştırılmalıdır.

Bunlar uygulanmadığı taktirde birçok kullanıcı kaynaklı hata meydana gelmektedir. Ayrıca bu eşyaların kullanım ömründen dolayı da makinelerde arızalar meydana gelebilir. Tüm bu arızların giderilmesi için gönül rahatlığıyla Profilo Teknik Servis merkezini tercih edebilirsiniz.

Sadece hizmet öncesi değil sonrasında da gerekli teknik desteği sunuyor ve tamiratını ve parça değişimi taktıkları cihazlarınıza 1 yıl garanti veriyor. Sizin de eğer bir beyaz eşyanız bozulduysa asla telaşa kapılmadan profesyonel ve bilgi birikimli ekibiyle Profilo Servis merkezine 444 88 48 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir