Özel Fakir Servis Beşiktaş 7/24 Hizmetinizde!

By  |  0 Yorum

Fakir Elektrikli Süpürge Servisi

Ünü ve kalitesi tüm Avrupa’nın yanı sıra Amerika’ya kadar ulaşmış olan Fakir elektronik ev aletleri ülkemizde de vatandaşlarımız tarafından sevilerek ve güven duyularak tercih edilmektedir. Almanya merkezli markanın çok sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır. Fakir’in ürünleri arasında ütü, buharlı temizleyiciler, mutfak araç ve gereçleri, elektrikli süpürgeler, kişisel bakım ürünleri, ısıtıcılar, aksesuarlar, şofbenler, vantilatörler, nem alma cihazları ve hava temizleyici cihazlar bulunmaktadır. Marka bu ürünleri ile hayat kalitesini artırıp yaşamı daha keyifli kılmayı amaçlarken biz de Fakir Bornova olarak Fakir marka ürünleriniz için özel servis hizmetimizi sizlerle buluşturmaktayız.

Firmamız tüm Fakir elektronik aletler ürün gamında hizmet vermektedir. Tüm Fakir ürünleriniz için Bornova şubemizi tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini kaliteli hizmetten ayrı düşünmeyen firma misyonumuza göre sorumluluğunu alarak özel servis faaliyetini yürüttüğümüz marka kalitesine uygun bir biçimde hareket etmek en önemli ilkelerden biridir. Bizler hayatınıza artılar katmak için tercih etmiş olduğunuz bu ürünler için özel servis imkanı vermekte ve aynı gün servis hizmetlerimizi size sunmaktayız. Bu sayede Fakir kullanıcıları ürünlerinin teknik servis ekibinden gelmesi için günlerce, haftalarca beklememektedir. Hızlı servis de aynı gün servise ek olarak uygulanmakta olup, uzman kadromuz tüm problemleriniz için destek vermektedir.

Ayrıca ürünlerinizin montaj ihtiyaçları için de firmamız yanınızda olmaktadır. Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla birlikte sizlere üst düzey hizmet vermek için hazırda bulunmaktayız. Parça değişimleri %100 orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Teknik servis hizmetimiz 1 yıl garantiyi de kapsamaktadır.

Siz de tüm Fakir ürünleriniz için Fakir Servis İzmir Bornova hizmeti almak istiyorsanız bize iletişim kanallarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 aktiftir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir