Online Servisin Öncüsü Franke Servis Merkezi

By  |  0 Yorum

Ankastre ürünler arasında şık tasarımlarıyla göze çarpan İsviçre markası Franke kendi ürün grupları arasında lider konumda bulunmaktadır. Her geçen gün kendisi geliştiren firma kullanıcılara yenilikçi çözümler sunmakta ve şıklıkla teknolojiyi de bir araya getirmektedir.

Özel Franke Servis İstanbul davlumbaz, fırın, set üstü ocak, bulaşık makinası, kahve makinası, mikro dalga fırın, ızgara ve fritöz gibi ürünlerinizde meydana gelecek olan beklenmedik arızaların tespiti ve bunların giderilmesi amacıyla 7 gün ve 24 saat boyunca hizmetinizdedir. Arızalanan ürünlerinizde kendinizin uygulaması gereken basit işlemler sonucunda halen arızanın giderilmemesi durumunda tek yapmanız gereken www.frankeservis.co üzerinden Özel Franke Servis İstanbul olarak bizlere ulaşmanızdır.

franke-servisAnkastrede lider firma olan Franke aynı şekilde sizlere en özel şekilde servis hizmeti de vermektedir. İstanbul’un her noktasına ulaşan özel servisimiz sizlerin memnuniyetini en ön planda tutmakta ve deneyimli, profesyonel kadrosu sayesinde en ekonomik ve garantili şekilde servis hizmeti sunmaktadır.

Özel Franke Servis İstanbul olarak bizler her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte kendimizi yenilemekteyiz. Bu sayede sizlere en hızlı ve ekonomik olarak çözümler sunmaktayız. Tecrübeli kadromuz sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir