Libelle Servis

By  |  0 Yorum

Süpürge markası olarak adından sık sık söz ettiren Libelle, oldukça kaliteli ve yüksek çekim gücüne sahip modeller üretmektedir. Birçok model ve çeşitti ile sizlere kaliteli ürünleri sunarken aynı zaman da uygun fiyatı da beraberinde getirmektedir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri sürekli olarak yakından talip eden Libelle, son sistem ve oldukça kolay kullanımlı makineler ile sizlere güzel olanaklar sunmaktadır.

Firmamız Libelle Servis olarak yeni teknolojinin sunduğu ürünleri tanımakta ve sürekli takip etmekte olup, buna göre özel servis imkânı sunmaktadır. Özel servis olarak kalıcı ve çözüm odaklı bir düşünce ile sizleri ziyaret ederken aynı zaman da güzeler yüzü ile müşterilere oldukça sempatik bir şekilde yaklaşmaktadır. Personellerimiz aynı zaman da sizlere kalıcı çözümleri sunmasında ki diğer bir sebep ise alanın da eğitimli olmalarından kaynaklanmaktadır.

Firmamızın sizlere sunduğu diğer bir ayrıcalık ise değişen bir parça olduğun da 1 yıl parça garantisini sunmaktadır. Bu parçanın değişmesi halinde tekrar arıza yapar ise herhangi bir ücrete tabi tutulmadan tarafımızca değiştirilmektedir. 7/24 aktif çağrı merkezimiz bulunmakta olup, çağrı merkezimize ulaşım sağlayarak sorununuzu iletmeniz yeterli olacaktır.
Sizleri kısa süre içerisinde ziyaret ederek sorununuza çözümler sunacağız.

Çağrı merkezi numaramıza ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve bu şekilde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Libelle servis olarak müşteri odaklı şekilde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Web: http://www.libelleservis.org

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir