İzmir’in En Kaliteli SAMSUNG Servisi ile Tanışın!

By  |  0 Yorum

Samsung marka beyaz eşyalarım, servis konusunda sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Bulaşık makinesi ile ilgili bayağı bir sorun yaşadık ve yetkili servisler bile artık bu ürünün hizmet veremeyeceğiniz, en kısas ürede yenisinin alınması gerektiğini söylediler. Yeni bir ürün satın almak istemiyorum çünkü buna bütçem müsaade etmiyor ve daha fazla masraf ile zarar etmek de istemiyorum.

Özel Samsung Servis İzmir firmasını aradım ve son çare olarak bu kaliteye güvenmeyi tercih ettim. Normalde özel servis firmalarını tercih etmiyorum ancak bu firmanın yeri benim için farklıdır. Firmayı aradığımda sorunu dile getirdim ve adres bilgilerimi de bırakarak beklemeye koyuldum. Özel Samsung Servis İzmir çalışanları kısa sürede evime gelerek sorunu çözeceklerini belirtti ve dedikleri gibi de oldu.

Samsung Servis İzmir

Yetkili servis firmasının bu ürünü yenileyin uyarısına aldırış etmeden iyi ki bu firmayı aramışım diyorum, aksi takdirde dünya kadar para verecektim. Servis firmalarının bu şekilde hizmet vermesi gerekiyor ve sizleri masraftan en iyi şekilde kurtarmaları gerekiyor. Profesyonelliğin en önemli adreslerinden bir tanesi olan ve kalitesi ile göz dolduran bu özel servis firmasını sizlere de tavsiye ediyorum.

Teknik destek hattı olarak kullanabileceğiniz ve haftanın her günü arayabileceğiniz 444 1 494 numaralı telefon, aktif bir şekilde hizmet sunuyor ve sorularınızı da bu numara üzerinden yanıtlamaya devam ediyorlar.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir