İstanbul’da Profesyonel Ariston Servis Hizmeti

By  |  0 Yorum

Isıtma ve sıcak su sistemleri üzerine bugüne kadar piyasaya sürülmüş olan en iyi cihazları üretmiş ve hayatlarımıza tek tek katabilmiş olan marka Ariston için İstanbul’da özel teknik servis hizmeti arıyorsanız firmamız Özel İstanbul Ariston Servis ihtiyacınıza uygun bir şekilde Ariston marka tüm cihazlarınız için hizmet vermektedir. Ariston ürün gamı içerisinde kombiler, sıcak su ısıtma sistemleri gibi oldukça kullanışlı ve dayanıklı ancak teknik servis tarafında mutlaka uzmanlık gerektiren cihazlar yer almaktadır. Bu tür cihazların içini kendiniz açarak onları tamir etmeniz çok zor hatta imkansızdır.

Bu nedenle tamir ya da bakım gibi işlemler kesinlikle uzman bir teknik ekip tarafından yapılmalıdır. Ayrıca bu cihazlarınız için montaj ve bağlantılarının sağlam yapılması hizmetleri de firmamız tarafından sizlere verilmektedir.

İstanbul Ariston Servis
İstanbul Ariston Servis

Uzman ekibimiz kombi ve termosifonlarınız başta olmak üzere tüm Ariston elektronik cihazlarınız için teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Sarıyer’de konuşlanmış olan firmamız İstanbul’un diğer ilçelerinde ikamet eden Ariston kullanıcıları tarafından dahi tercih edilen, son derece dikkatli ve işinin ehli bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

Kombi ve termosifon gibi cihazlarınız için bakım, onarım, montaj, parça desteği gibi hizmetleri verirken son derece hızlı ve 1 yıl garantili olarak çalışmaktayız. Çağrı merkezimiz 7/24 hiç yorulmadan sizlere en iyi hizmeti verebilmek için mesai yapmaktadır. Cihazlarınızın güvenliği açısından kullandığımız parçalar % 100 orijinal parçalardan oluşmaktadır.

Aynı gün servis imkanı hizmetimiz ile birlikte çok sayıda Ariston kullanıcısının zamandan tasarruf etmesine ve teknik sürecin olumsuz etkilerinden korunmasına fayda sağlamaktayız. Hızlı servis imkanımız birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Özel İstanbul Ariston Servis olarak senelerden beri işimize gönül vermiş bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bize iletişim bilgilerimizden ulaşmanız mümkündür.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir