İstanbul Özel İndesit Servis Merkezi

By  |  0 Yorum

indesit-servis Servis kalitesi ve samimiyeti ile benden tam puan almayı başarmış olan çok fazla özel servis firması yok! Yetkili servislere daha çok bağlı olduğumu düşünüyorum ve genellikle de bu firmalardan hizmet alıyorum ancak artık sıkıldım çünkü inanılmaz ilgisiz bir tavır ve inanılmaz sorumsuz bir karakter ile karşıma çıkmaya başladılar ve ben de alternatifleri denemek adına Özel İndesit Servis firmasına bir şans verdim. İndesit marka ürünlerim için ilk olarak bakım hizmeti aldım ve evime gelen ekibin samimiyeti ve güler yüzü de beni mutlu etmek adına yeterli oldu. Sunulan hizmet gayet kaliteli ve gayet bilinçli insanlar tarafından sunulduğu için de kalite üst seviyelerde diyebilirim.

Özel servis deyip geçmemek gerekiyor ve benim gibi körü körüne tek bir firmaya bağlı kalmamak gerekiyor, bunu öğrendim diyebilirim. Sizlere tavsiye ettiğim firmaya bir şans verin ve ürünlerinizdeki değişimi sizler de kısa sürede fark edin. İndesit kalitesine sahip olan ürünlerinizin sorunu ne olursa olsun sizler de bu firmadan hizmet alarak sorunlara veda edebilirsiniz.

444 78 56 numaralı telefonu kullanmanız yeterli olacaktır ve emin olun bu numara ile birlikte kaliteli bir teknik destek hizmeti de sizleri bekliyor olacaktır.

Ücretsiz teknik destek hizmeti sunan ender firmalardan bir tanesidir ve haftanın her günü kanlı canlı insanların sizlere yardımcı olması da bana göre artı değerlerden bir tanesidir çünkü birçok servis firması otomatik mesaj ile birlikte sizleri geri gönderiyor ancak bu firma daha kaliteli hizmet verebilmek ve memnuniyeti arttırabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor, zaten bunu sizler de kısa sürede fark edeceksiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir