Dersa Mühendislik Radyant Isıtıcı ve Doğalgaz Çözümleri

By  |  0 Yorum

Yaz mevsiminde başlayan kışa hazırlık kısmında en çok da bizi ısınma problemleri düşündürür. Isınma olarak doğalgazlı bir sistem düşünüyorsanız yaz mevsimi bu iş için en mantıklısı konumundadır. İzmir doğalgaz piyasasına bakınca kışa yakın zamanda bir artan yoğunluktan dolayı işinizi düzgün bir şekilde yaptırmak için yaz mevsimi daha makul olmaktadır. Doğalgaz işinin sürecinin 15 gün civarında sürdüğünü de düşünürsek kış soğuğunda eziyet çekmeden yazın rahatlıkla işlerimizi ayarlayabiliriz. Tabi doğalgaz döşetirken nerelere dikkat etmeniz gerektiğini de bir kez daha hatırlatalım. En önemli etkeninin kombi.

dersa-muhendislik

Kombinin teknik verilerinden anlıyorsanız problem yok ama mutlaka verimini pompa kademesini ve garantisini sorunuz. İş bittikten sonra süreç doğalgaz sürecinin olmazsa olmazlarındandır. Kombiden sonra radyatör markası da sizin için önem arz etmektedir. Kalitesi düşük bir radyatör sizin faturalarınıza artı olarak etki edecek ve doğalgaz faturasıyla ay sonunda anlaşamayacaksınız ve ısınma zamanınız daha uzun olacaktır.

Onun için kombi ve radyatörünüzü dikkatli seçtikten sonra düzgün bir işçilik ile gönül rahatlığı ile doğalgaz tesisatınızı yaptırabilirsiniz. Benim size önereceğim firma kendi yaptırdığım firma olan Dersa mühendislik. Genç mühendis arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar işleri düşünerekten tertemiz bir çalışma gerçekleştirdiler sağolsunlar. Her aşamada beni bilgilendirip işlemle ilgilendiler. Siz de bir fiyat alabilirsiniz. Kombi olarak kaliteli markaları bulabilirsiniz.

Bildiğim kadarı ile restorantlar için radyant ısıtıcı ve seramik ısıtıcı tesisatları da yapmaktalar.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir