Çizgi Mobilya Yatak Odası Modelleri 2017

By  |  0 Yorum

Çizgi Mobilya’dan harika yatak odası takımları sizi bekliyor diyebiliriz. Özellikle yeni evlenecek olan çiftlerin tercihi bu markanın mobilyaları üzerine olabilir. Kazancınızın çok fazla olacağı gibi aynı zamanda istediğiniz modelleri de burada bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Sizlere örnek olması açısından birkaç çizgi mobilya yatak odası modelleri 2017 yılında karşınıza gelecek bir kaçını tanıtmak istiyoruz.

Cara Yatak Odası Takımı Modeli
Grip ve ahşap görünümlü bir yatak odası modelidir. Oldukça şık bir görünüme sahip olup özellikle 2017 yılında en çok tercih edilenler arasınadır.

Loan Yatak Odası Takımı Modeli
Açık kahverengi tonlarında ahşap görünümlü bir modeldir. Özellikle gardırop kısmı çok hoş ortasında ayna ve her iki yanında sürgülü kapısı bulunan bu modelin baza başlığı da yine açık kahve tonlarındadır.

Dreamland Yatak Odası Takımı Modeli
Beyaz ve grip tonlarının karışımı ile yatak odanıza harika bir hava katacaktır. Gardırop geniş aynalı olarak aynada kendimi geni olarak görmek istiyorum diyenlere yakışır. Baza başlığının ise nostalji hava katması vazgeçilmeziniz olabilir.

Çizgi Sky Yatak Odası Takımı Modeli
Çizgi mobilyanın Avangard yatak odası takımlarından birisidir diyebiliriz. Özellikle beyazın sade tonunun kullanılması ayrı bir hava katmış Sürgülü kapı istemeyenlerin tercihi olabilir.

Solis Yatak Odası Takımı
Yatak odası takımım bilindikten çok farklı olsun isteyenler için oldukça hoş görünümlü bir modeldir. Kapalı tonlarda kahverengi ile oluşturulmuş olup özellikle gardırop tarafındaki üçlü köşe modifiyesi çok hoş görünüyor.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir