Boy Aynası Modelleri

By  |  0 Yorum

Evlerdeki en önemli aksesuarlardan bir tanesi de aynalardır. Aynalar işlevsel kullanım imkanı sunmalarının yanında evi aydınlık göstermesi ve derinlik kazandırması bakımından da önemlidir. Doğru bir ayna kullanımı hem evinizin dekorasyonuna katkı sağlayacak hem de sizin için ideal bir kullanım sunacaktır. Boy aynası modelleri, genellikle yatak odasına konulmakla birlikte giyinme odasına da konulabilir. Girişlerde bulunan ayakkabılık üzerine de döşenebilen boy aynaları, dolaplara monte edilmiş biçimde olabileceği gibi kendi başlarına çerçeveli olarak da tasarlanabilir.

Hoş çerçevelerle zenginleştirilen boy aynası modelleri, döndürmeli yapıda ve yatak odası mobilyasıyla takım olacak biçimde de dizayn edilebilir. Aynı zamanda boy aynaları içerisine koyulan çekmeceler ve bölmelerle farklı özellikler içinde kullanılabilirler. Bu biçimde kullanılan ürünler içerisinde en popüler olanı takı dolabıyla bütünleşmiş olan boy aynalarıdır. Boy aynası modelleri içerisinde kullanılan çerçevenin çeşitliliği bakımından farklı dizaynlara rastlanmaktadır. Ahşap çerçeve modelleri içerisinde lake çerçeveler ve çeşitli ahşap renkleriyle tasarlanan modelleri kullanılacak mekana göre tercih edilebilir. Bundan başka metal kenarlı boy aynaları da evlerde tercih edilen ürünlerdir.

Boy aynası modelleri içerisinde farklı ebatlar ve boyutlarla tasarlanan aynalar, çerçevelerinde işlemelerle daha klasik bir görünümle sunulabilir. Ayna rengi bakımından daha koyu tonların da seçilebileceği boy aynası modelleri, kapı girişinde dışarı çıkmadan önce son kez kendine bakmak isteyenler tarafından ya da yatak ve giyinme odalarında kıyafetlerinin üstlerine yakışıp yakışmadığının kontrolü için kullanılan ürünlerdir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir