Bosch Servis İzmir

By  |  0 Yorum

bosch-servisÖzel servisler genellikle insanlar tarafından tercih edilmiyor. Çünkü özel servisler tarafından uygulanmış olan işlemlerde herhangi bir şekilde garanti kapsamı geri almıyor. Fakat biz bu kuralları baştan yazıyor ve siz müşterilerimizi memnun etmek için birçok farklılık ile beraber hizmet vermeye devam ediyoruz. Bosch Servis İzmir olarak mümkün olduğu kadar sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermek istiyoruz.

Bu yüzden de değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Bahsetmiş olduğumuz bu bir yıl geçerli süre içerisinde eğer değiştirmiş olduğumuz parçalarda herhangi bir problem meydana gelecek olursak yeniden para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Böylece hem aile bütçesini korumuş olacak hem de cihazların kısa süre içerisinde bozulması konusunda endişe duymanıza gerek kalmayacak.
 
Sadece parça değişimi konusunda değil aynı zamanda çağrı merkezimizle de müşterilerimizin yanındayız. Bize ne zaman ihtiyacınız olursa ulaşabilmeniz için 7 gün 24 saat açık çağrı merkezimiz sayesinde ekip arkadaşlarımız ile beraber sizden telefon bekliyoruz. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler ve elde ettiğimiz müşteriler hakkında bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde yer almakta olan içeriklere göz atabilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemiz üzerinden iletişim bilgilerini de elde edebilir ve böylece hizmet almak istediğiniz zaman hemen bizi arayarak gerekli olan işlemleri başlayabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet politikamız sayesinde Bosch Servis İzmir olarak sizlere de hizmet vermekten gurur duyarız.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir