Beko Teknik Servis İzmir

By  |  0 Yorum

Beko Servis İzmir, bugün ülkemizin en çok sevilen ve tercih edilen teknik servisleri arasındadır. Bizim iş yerimiz olarak faaliyette olan kurum, her gün onlarca kişiyi ziyaret etmekte ve evlerinde bulunan arızaları cihazları tamir etmektedir. Beko markası çok kullanılır, birçok kişinin favorisinin bu cihazlar olduğunu söylesek hiç de yanılmış olmayız.

Birçok ürünün nasıl çalıştığını çok iyi bilen firmamız, sizler için çok kısa bir süre zarfı içerisinde ürünlerinizi onarmakta, sizlere teslim etmektedir. Oldukça avantajlı hizmetler sunmakta ve kullanıcılarımıza 1 yıllık işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Sadece bu sebeple dahi bizi tercih eden birçok müşteri bulunduğunun da altını çizelim.

Size Nasıl Ulaşacağım?

Beko Teknik Servis İzmir olarak bize ulaşmak ve bizden randevu almak isterseniz çağrı merkezimiz bu konuda yardımınıza koşacaktır. Sürekli aktif olan numaramız, güvenilir ve sempatik müşteri yetkilileri ile beraber, bütün sorularınızı sorabileceğiniz ve merak ettiklerinize yanıt bulabileceğiniz hatlar arasında bulunmaktadır.

Beko birçok ürün üretmekle beraber, sıkıntıları da olan firmalar arasındadır. Muhteşem bir fabrika ürünü dahi bakıma ve onarıma ihtiyaç duyabilmektedir. Bunun için ne yaptığını bilen ve işinde profesyonel davranan bir firma size çokça yardımcı olacaktır. Biz de Beko servis olarak son derece profesyonel bir yaklaşım sergiliyor ve sizler için bakım ve onarım yapıyoruz. Siz de bizi tercih edin.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir