Ayakkabılık Modelleri

By  |  0 Yorum

Evlerde kullanılan mobilyalar içerisinde en önemlilerinden bir tanesi de ayakkabılıklardır. Dağınık halde duran ayakkabıları derli toplu bir şekilde konumlandırmanızı sağlayan ayakkabılık modelleri, farklı tarzlarda ve şekillerde tasarlanabilirler. Ayakkabılıklar özellikle evin kapı girişine konumlandırılacak biçimde yerin boyutuna göre seçilebilirler. Dolap şeklinde büyük olanlarının yanında küçük evler için daha minik boyutlarda hatta plastikten raflar şeklinde bile ayakkabılıklar bulunmaktadır. İşlevsel kullanım olanağı sunan ayakkabılık modelleri hem raflarına ayakkabı koyulan hem de kapak bölümüne yerleştirilen akşamlarla buraya ayakkabı konmasını sağlayan ürünlerdir.

Ayakkabılık modelleri dolap şeklinde olan tasarımlarında kapaklı olabileceği gibi raylı sistemle kapılara da sahip olabilirler. Genellikle dış kapaklarında ya da iç kapaklarda aynalı olan bu ayakkabı dolapları işlevsel bir kullanım imkanına sahiptir. Ceketlerin asılabileceği bölümleri de bulunan bu ayakkabılık modelleri de çeşitli ebatlarla tasarlanmaktadır. Genel itibariyle ahşap olan ayakkabılıklar, lake olarak olmanın yanında değişik ağaçlarla yapılabilirler. Evinizin tasarımı doğrultusunda seçebileceğiniz ayakkabılıklarla dekorasyonunuzu tamamlayabilir ve evinizde hoş bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Ayakkabılık modelleri arasında açık nizam kullanılan modeller daha uygun fiyatlı seçenekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra askılık bölümü açık nizam olan ayakkabılık bölümü ise kapaklı olan modeller de bulunmaktadır. Yapı olarak evlerin giriş bölümleri düşünülerek tasarlanmış olan ayakkabılıklar ihtiyacınızı tam olarak karşılayabilecek kapasiteye sahip genişlikte olabilirler. Dış yüzeyi tamamen aynalı olabileceği gibi buzlu cam kullanılan ayakkabılık modelleri de üretilmektedir.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir