Ariston Tamir Servisi Büyükçekmece

By  |  0 Yorum

Yeni nesil cihazlarla, tüketicilerin ihtiyaçlarına özel çözümler üretmekte büyük bir başarı gösteren Ariston, ihtiyaçlara özel çözümleri ortaya koyarken, yanı sıra, az enerji tüketimi, doğayla uyumlu çalışma anlayışı gibi yan etkenler konusunda üstün bir başarı göstermeye devam ediyor. Ariston’ un dünyanın bütününe sunduğu hizmetlerin bir parçası olarak faaliyetlerini sürdüren Ariston Servis markanın dünya üzerinde kabul görmüş ilke ve prensiplerinin Türkiye’ deki başarılı takipçisidir.

Ariston Servis Büyükçekmece ülkemiz koşullarıyla, dünya standartlarını birleştiren bir hizmet yaklaşımıyla, benzersiz bir hizmet yapısı oluşturmayı başarmıştır. Sürekli olarak değişmeye devam eden günümüz koşullarına, eş zamanlı bir şekilde adapte olmakla birlikte, genelde tüm gelişmelerin öncelikli hizmet sunucusu olmaktadır. Temsilcisi olduğu markanın ilke ve prensiplerine yakışır bir şekilde, sektörünün taklit edilen hizmet yapısını oluşturmuş olan firmamız, sürekli olarak oluşan yeni ihtiyaç türlerine özel olarak yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor.

Ariston markasına sahip tüm beyaz eşya ürünlerinin, İstanbul’da teknik servis ve bakım hizmetlerini yürütmekte olan Ariston Tamir Servisi kendisine ulaşan tüm hizmet taleplerini her gün ve her saat olmak üzere, dakikalar içerisinde yanıtlayabilecek potansiyele sahiptir. Her türlü soruna çözüm üretebilme kapasitesine sahip olarak yapılandırılmış, gezici üniteleriyle, yaşam kalitenizin güvencesi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, markanın ileri teknolojisine hakim, uzun hizmet yıllarına dayanmakta olan birikim ve sektörel deneyimle, benzersiz bir hizmet yaklaşımı oluşturmayı başarmıştır. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti en kısa süre içerisinde alabilmek için 444 78 56 numarasını arayabilirsiniz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir