2017 Halıfleks Modelleri

By  |  0 Yorum

Eski yıllarda oldukça fazla tercih edilen ve hayatımızda büyük bir yeri olan Halıfleks’ler yerini son zamanlarda parkelere bırakıyor olsa da bazı kişiler halıflekslere karşı hala ilgili hala vazgeçilmez olabilmektedir. Eski yıllar göz önünde bulundurulduğunda hatıralarda saklı olan fotoğraflarda bile anlaşılacağı üzere neredeyse her evde görülebilen bir halı modeli olsa da günümüzde pek sık tercih edilmiyor.

Ancak her ne kadar günümüzde tercih edilmiyor olsa da 2017 yılı Halıflekselerin yılı oldu diyebiliriz. Çünkü 2017 halıfleks modelleri eskiyi hatırlatarak daha farklı modellerin ortaya çıkmasını da sağlamıştır. Desenli, sade, geometrik desenli olanları özellikle bu yılın vazgeçilmezleri arasındadır.

2017 yılında yeniden moda olarak karşımıza çıkmasındaki sebeplerden birisi de gerek ev dekoru, gerekse de duvar kağıtlarının da revaçta olmasıyla halıfleks ile kombinlenmesi sebebiyle son zamanlarda karşımıza çıkmaktadır. Moda adı altında bir takım yenilikler aslında eskiyi de hatırlatabilmektedir. Duvar kağıtlarının modelleri birbirinden farklılık gösterebiliyor. Buna göre geometrik bir duvar kağıdı ile geometrik desenli halıfleks çok rahat bir şekilde kombin edilebilmektedir.

Her ne kadar eski zamanlarda çok tercih edilse de 2017 halıfleks modelleri bazı farklılıkları da yansıtmaktadır. Öncelerden kullanılan bu modeller ince yapısı ile bilinmekteydi. Buna göre bu son yıllarda kalın ve çok çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Evlerin zemin kısımlarını ısıtan yapısı ile tekrardan göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir